Posted on

Kozinski´s Greatest Hits

tv pořady “Dálniční nadjezdy pro hvězdy” “okresní převor” a “okresní přerov nad labem”

Zašel jsem s Válcem na oběd. Válec zvažoval koupi nových bot; zatímco jsme debatovali o vhodnosti, nebo naopak nevhodnosti zákupu bot v tomto ročním období, projevil jsem dotaz, zdali mají v dení nabídce hovězí špičku; číšník však odpověděl záporně. Uspokojila nás vynikající tomatová polévka, pizza s vařeným vejcem postrádala výraznou chuť. Petřina vepřová líčka byla podezřele odleželá. Koňakovou špičku, jíž jsem chtěl hostinu zakončit, bohužel rovněž neměli. Pak si šel Válec zakoupit boty, ale místo toho pořídil publikaci “Právní aspekty Humoru”, kterou nejspíš napsal nějakej naprostej čurák:

(citujeme z anotace) Humor často může sloužit k budování a posilování společenských vazeb ve skupině. Humorem mohou být někteří jedinci, kteří se do takové skupiny nehodí, z takové skupiny postupně vylučováni. V takových případech může docházet k diskriminaci. Nejčastějšími diskriminačními kritérii, při kterých se používá humor, je rasa a pohlaví. Pokud tak k rasistickému nebo sexuálnímu žertování dochází v místech a situacích, kde je diskriminace zákonem potírána, jako je např. zaměstnání a přístup k němu, přístup ke zdravotní péči a sociálním výhodám, představují uvedené projevy humoru zpravidla právně zakázané jednání s příslušnými právními následky. (…) V případě, kdy tyto nehmotné statky budou nějakým způsobem právem chráněny (např. lidská podoba, čest a důstojnost, autorské dílo, ochranná známka), může nastat právní problém.

Po návratu do zaměstnání jsem při pokračující prokrastinaci mého jediného praovního úkolu toho dne surfoval po jídelních recenzích,a ž jsme objevil velmi nehcutný porjev zkurvysyn jméname Maichal Sänger, v němž nelzenme např perly tpu:

Bylo mi až líto jednoho číšníka, když na můj zvídavý dotaz, je-li štrúdl z taženého, nebo listového těsta, odpověděl, že se zajde zeptat do kuchyně. Odtud následně přiběhl s informací, že štrúdl je z těsta listového, na což jsem bohužel musel odpovědět, že si ho v tom případě nedám.

nebo

A v neposlední řadě musím pochopitelně vyzdvihnout kompletně nekuřácké prostředí, což je atribut, který, doufám, vyhledává stále více lidí.

Vykastrovat, zastřelit a vylouhovat v kyselině je málo.

About oldwaiders

Heimatdichter

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s