Posted on

Měňba modema

V očích milující ženy je i osel filosofem

 

 

Pravda, zařadit do programu kina "vystřižené scény z Dr. Živaga" je odvážný krok, ale zejména prostřední série scén evokující spíše bizarní homosexuální porno s hudebním doprovodem "Válec skládá poctu Karlu Svobodovi", byla ovšem vydařeným počinkem.

To, co si vyslechl z úst Odbornice o svém blogu, potažmo o produkci takového Válce , nebo nebohého Corwexa, by si jistě jentak někdo za rámeček nedal, leč on svou neautentičnost, nedostatečnou sebeironii, fakt, že z příbuzného vesmíru je to on, kdo bloguje nejčastěji, a koneckonců i to, že častěji píše o ženách "chimérických" namísto "skutečných", pokládá za přednost. Protože to už byla několikátá debata na podobné téma, vyvstává otázka, jak vysvětlit případným zájemcům, že ona vešekrá (sebe)stylizace je pro něj daleko přirozenější, než úporná a nedobře končící snaha chovat se normálně, tedy nepřirozeně. Byť ne stylizovaně.

A jak je to s těmi ženami? Byly ustaveny tyto kategorie: chiméra dívka, již lze pouze (z dálky) obdivovat, kontakt by měl být buď zcela vyloučen, nebo být jen sporadickým, představuje nedostižný ideál. Zpravidla černovlasá, brýlatá nebo mladá matka prostitutka ta, s níž by hodnotitel rád provozoval jen jeden, velmi specifický druh činnosti kamarádka není potřeba dále vysvětlovat nezajímavá není potřeba dále vysvětlovat ta, která prostě stojí za to výjimečný typ ženy, kolem níž a kvůli níž se to všechno točí. Jednotlivé druhy nelze kombinovat ani mezi nimi osoby přesouvat (snad s výjimkou posunu nezajímavá – kamarádka)

Fakt je, že přečte-li si někdo vcelku, co zde bylo za poslední měsíce zveřejněno, může získat docela slušnou myšlenkovou mapu (Hausenblas by měl radost) J.B.Waiderse. No není to strašné?

No, ale staly se daleko významnější a příjemnější věci.

About oldwaiders

Heimatdichter

4 responses to “Měňba modema

 1. Baldur

  Jsi čím dál zábavnější… kam až tohle půjde????????????????

 2. Leningradská plagiátorka ⋅

  to, že má být reflexe..srabe! zbabělče! někdo prý někde na začátku psal o tom, že se nebojí psát o emocích..programový defétisto..ale stejně tě mám ráda

 3. Waiders

  vytvořit z tohoto tekstuprolhaný sentimentální kýč? nikdy!

 4. Anonymous ⋅

  Myslím že s tim Válcem, tos vystihl přesně. Do puntiku, jak říkáme my kartografové. Ale s těmi ženami, ruku na srdce, s těmi žena mi, tam si to trochu přešvihl….Promiň, ale ženy se mezi kategoriemi přesouvají co den, ba co co den, co hodinu. Copak hodinu…….. ale JMELÍ!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s