Posted on

Ty zjevně nejsi zdejší!

Svátek má Klement

 

 

 

A. mu před týdnem káravým hlasem sdělila, že si ho nikdo nevezme, když bude dělat tohle nebo takhle (bohužel už zapomněl co to bylo). Místo, aby odvětil, že to by nebyla zas taková tragédie, řekl, že když se neožení, nechá se registrovat (což ostatně není daleko od pravdy). Dnes mu A. řekla, že od té doby se ho bojí (měla svůj obvyklý hlas ze zjevení sv. jana). A to jen proto, že řekl, že ho nezajímá Veronika! (Což teda nezajímá)

Ovšem své dojmy z žen, zbrusu nové, z posledních týdnů, se chystá již delší dobu zpracovat v nerýmované versované básni, leč času se nedostává a jiná témata jeví se naléhavějšími.

Zelená hlava pomalu moudří. Přednáška Daniela Samka byla podle očekávání fenomenální, stejně jako irské texty. Přečetl další veselosti od Milana Exnera, a začali konečně znova dávat Plastickou chirurgii s.r.o. (Nip/Tuck). A cédéčko Kvartetu už brzo vyjde. Takže obecné dobré!

Ovšem státní byrokracie postupuje dále nepřijatelně. Po odvolání ředitele ND Dvořáka přišlo dneska také odvolání šéfa opery Nekvasila. Ano, tak budeme mít navždy jen zatuchle konzervativní operu, na kterou soudný člověk nechodí… protože Státní opera stihla za těch pět let po odchodu obou zmíněných již pánu upadnout do starých, v tomto případě ne dobrých, kolejí. Mor na ty vaše rody! (=Fuck gender studies!)

About oldwaiders

Heimatdichter

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s